Ogniwa trakcyjne

ogniwa trakcyjne
konstrukcja
Kwasowe ogniwa trakcyjne produkowane są przy użyciu innowacyjnej technologii. Ogniwo zbudowane jest z dodatniej płyty pancernej i płyty ujemnej pastowanej.
Rdzenie płyty dodatniej oraz kratka płyty ujemnej odlewane są ze stopu ołowiu o niskiej zawartości antymonu co spowalnia reakcję rozkładu H2O w trakcie pracy ogniwa.
Rdzenie płyty pancernej dodatniej umieszczane są w osłonkach rurkowych wykonanych z mikroporowatego materiału gwarantującego bardzo dużą przewodność elektryczną.
W dalszym cyklu procesu produkcyjnego, wykorzystując najnowocześniejszą technologię, następuje wypełnienie osłonek rurkowych odpowiednio przygotowaną mieszanką aktywną.ogniwa trakcyjne konstrukcja
 

Na kratkę płyty ujemnej nanoszona jest masa czynna za pomocą technologii pastowania. W dalszym toku produkcji następuje oddzielenie płyt przy użyciu separatorów. Tworzywo w postaci mikroporowatego materiału z dodatkiem krzemionki zapewnia niską oporność elektryczną. Odpowiednio włożone między płytami eliminują powstawanie zwarć.


Tak wykonane zestawy płyt umieszczane są w naczyniach wykonanych z polipropylenu i trwale zgrzewane z wieczkiem co zabezpiecza przed wydostaniem się elektrolitu na zewnątrz ogniwa. Ogniwo trakcyjne wyposażone jest w korek z uchylnym wieczkiem zapewniający łatwy dostęp do wnętrza ogniwa. Dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii produkcji nasze ogniwa trakcyjne cechuje wytrzymałość i niezawodność w eksploatacji.

WYMIARY OGNIWA TRAKCYJNEGO RZUT





OGNIWA TRAKCYJNE SPzS  / DIN standard

SYMBOL OGNIWA
POJEMNOŚĆ [Ah]
L [mm]
W [mm]
H1 [mm]
H2 [mm]
WAGA OGNIWA [kg]
2 SPzS 110110198473403758.8
3 SPzS 1651651986534037511.5
4 SPzS 2202201988334037515
5 SPzS 27527519810134037518.5
6 SPzS 33033019811934037522
7 SPzS 38538519813734037525.5
8 SPzS 44044019815534037529
9 SPzS 49549519817334037532.5
10 SPzS 55055019819134037536
2 SPzS 1251251984736039510.5
3 SPzS 1871871986536039513.5
4 SPzS 2502501988336039516.5
5 SPzS 3123121989936039519.5
6 SPzS 37537519811936039522.5
7 SPzS 43743719813736039526
8 SPzS 50050019815636039529
9 SPzS 56256219817436039532
10 SPzS 62562519819236039535
2 SPzS 1401401984740043510.5
3 SPzS 2102101986540043514.3
4 SPzS 2802801988340043518.6
5 SPzS 35035019810140043523
6 SPzS 42042019811940043527
7 SPzS 49049019813740043532
8 SPzS 56056019815640043537
9 SPzS 63063019817440043542.5
10 SPzS 70070019819240043548
2 SPzS 1601601984744047511.5
3 SPzS 2402401986544047516.5
4 SPzS 3203201988344047521.5
5 SPzS 4004001989944047526.5
6 SPzS 48048019811944047531
7 SPzS 56056019813744047537
8 SPzS 64064019815644047542
9 SPzS 72072019817444047547
10 SPzS 80080019819244047552
2 SPzS 2002001984753557014
3 SPzS 3003001986553557019
4 SPzS 4004001988353557025
5 SPzS 5005001989953557031
6 SPzS 60060019811953557037
7 SPzS 70070019813753557042.5
8 SPzS 80080019815653557048.5
9 SPzS 90090019817453557054.5
10 SPzS 1000100019819253557060.5
2 SPzS 2402401984764668016
3 SPzS 3603601986564668022
4 SPzS 4804801988364668028
5 SPzS 6006001989964668034
6 SPzS 72072019811964668040
7 SPzS 84084019813764668046
8 SPzS 96096019815664668052
9 SPzS 1080108019817464668058
10 SPzS 1200120019819264668064


OGNIWA TRAKCYJNE NPzS  / DIN standard

SYMBOL
POJEMNOŚĆ [Ah]
L [mm]
W [mm]
H1 [mm]
H2 [mm]
WAGA OGNIWA[kg]
2 NPzS 100100198472753057
3 NPzS 1501501986527530510
4 NPzS 2002001988327530513
5 NPzS 25025019810127530516
6 NPzS 30030019811927530519
7 NPzS 35035019813727530522
8 NPzS 40040019815527530525
9 NPzS 45045019817327530528
10 NPzS 50050019819127530531
12 NPzS 60060019822727530537
2 NPzS 110110198473153458
3 NPzS 1651651986531534511
4 NPzS 2202201988331534515
5 NPzS 27527519810131534518
6 NPzS 33033019811931534521
7 NPzS 38538519813731534525
8 NPzS 44044019815531534528
9 NPzS 49549519817331534531
10 NPzS 55055019819131534535
12 NPzS 66066019822731534542
2 NPzS 120120198473353659
3 NPzS 1801801986533536512
4 NPzS 2402401988333536516
5 NPzS 30030019810133536520
6 NPzS 36036019811933536524
7 NPzS 42042019813733536527
8 NPzS 48048019815533536531
9 NPzS 54054019817333536535
10 NPzS 60060019819133536539
12 NPzS 72072019822733536546
2 NPzS 1401401984736539510
3 NPzS 2102101986536539514
4 NPzS 2802801988336539518
5 NPzS 35035019810136539522
6 NPzS 42042019811936539526
7 NPzS 49049019813736539530
8 NPzS 56056019815536539535
9 NPzS 63063019817336539539
10 NPzS 70070019819136539543
12 NPzS 84084019822736539551
2 NPzS 1601601984740043011
3 NPzS 2402401986540043015
4 NPzS 3203201988340043020
5 NPzS 40040019810140043025
6 NPzS 48048019811940043029
7 NPzS 56056019813740043034
8 NPzS 64064019815540043039
9 NPzS 72072019817340043044
10 NPzS 80080019819140043049
12 NPzS 96096019822740043058
2 NPzS 1801801984746549512
3 NPzS 2702701986546549517
4 NPzS 3603601988346549522
5 NPzS 45045019810146549527
6 NPzS 54054019811946549532
7 NPzS 63063019813746549538
8 NPzS 72072019815546549543
9 NPzS 81081019817346549548
10 NPzS 90090019819146549554
12 NPzS 1080108019822746549564
2 NPzS 2002001984749052013
3 NPzS 3003001986549052018
4 NPzS 4004001988349052024
5 NPzS 50050019810149052029
6 NPzS 60060019811949052036
7 NPzS 70070019813749052041
8 NPzS 80080019815549052047
9 NPzS 90090019817349052052
10 NPzS 1000100019819149052058
12 NPzS 1200120019822749052069
2 NPzS 2102101984751054013
3 NPzS 3153151986551054019
4 NPzS 4204201988351054025
5 NPzS 52552519810151054031
6 NPzS 63063019811951054037
7 NPzS 73573519813751054043
8 NPzS 84084019815551054049
9 NPzS 94594519817351054055
10 NPzS 1050105019819151054061
12 NPzS 1260126019822751054072
2 NPzS 2202201984753056014
3 NPzS 3303301986553056020
4 NPzS 4404401988353056026
5 NPzS 55055019810153056032
6 NPzS 66066019811953056039
7 NPzS 77077019813753056045
8 NPzS 88088019815553056051
9 NPzS 99099019817353056057
10 NPzS 1100110019819153056063
12 NPzS 1320132019822753056075
2 NPzS 2402401984757560515
3 NPzS 3603601986557560522
4 NPzS 4804801988357560528
5 NPzS 60060019810157560536
6 NPzS 72072019811957560542
7 NPzS 84084019813757560549
8 NPzS 96096019815557560556
9 NPzS 1080108019817357560562
10 NPzS 1200120019819157560569
12 NPzS 1440144019822757560582
2 NPzS 2702701984769072017
3 NPzS 4054051986569072024
4 NPzS 5405401988369072031
5 NPzS 67567519810169072040
6 NPzS 81081019811969072047
7 NPzS 94594519813769072054
8 NPzS 1080108019815569072062
9 NPzS 1215121519817369072069
10 NPzS 1350135019819169072076
12 NPzS 1620162019822769072091
2 NPzS 3003001984771074018
3 NPzS 4504501986571074026
4 NPzS 6006001988371074035
5 NPzS 75075019810171074043
6 NPzS 90090019811971074051
7 NPzS 1050105019813771074059
8 NPzS 1200120019815571074067
9 NPzS 1350135019817371074075
10 NPzS 1500150019819171074083
12 NPzS 1800180019822771074099


OGNIWA TRAKCYJNE PzB / BS standard

SYMBOL OGNIWA
POJEMNOŚĆ [Ah]
L [mm]
W [mm]
H1 [mm]
H2 [mm]
WAGA OGNIWA [kg]
2 PzB 6666158452602905
3 PzB 9999158612602906
4 PzB 132132158772602908
5 PzB 1651651589326029010
6 PzB 19819815810926029011
7 PzB 23123115812526029013
8 PzB 26426415814126029015
9 PzB 29729715815726029017
10 PzB 33033015817326029018
11 PzB 36336315818926029020
12 PzB 39639615820530533522
2 PzB 8080158453053356
3 PzB 120120158613053358
4 PzB 1601601587730533510
5 PzB 2002001589330533513
6 PzB 24024015810930533515
7 PzB 28028015812530533517
8 PzB 32032015814130533520
9 PzB 36036015815730533522
10 PzB 40040015817330533524
11 PzB 44044015818930533527
12 PzB 48048015820530533529
2 PzB 9090158453303607
3 PzB 135135158613303609
4 PzB 1801801587733036012
5 PzB 2252251589333036015
6 PzB 27027015810933036017
7 PzB 31531515812533036020
8 PzB 36036015814133036023
9 PzB 40540515815733036025
10 PzB 45045015817333036028
11 PzB 49549515818933036031
12 PzB 54054015820533036034
2 PzB 100100158453553857
3 PzB 1501501586135538510
4 PzB 2002001587735538513
5 PzB 2502501589335538516
6 PzB 30030015810935538519
7 PzB 35035015812535538522
8 PzB 40040015814135538525
9 PzB 45045015815735538528
10 PzB 50050015817335538531
11 PzB 55055015818935538534
12 PzB 60060015820535538537
2 PzB 110110158454004308
3 PzB 1651651586140043011
4 PzB 2202201587740043015
5 PzB 2752751589340043018
6 PzB 33033015810940043021
7 PzB 38538515812540043024
8 PzB 44044015814140043027
9 PzB 49549515815740043031
10 PzB 55055015817340043034
11 PzB 60560515818940043037
12 PzB 66066015820540043041
2 PzB 126126158454654958
3 PzB 1891891586146549512
4 PzB 2522521587746549515
5 PzB 3153151589346549519
6 PzB 37837815810946549522
7 PzB 44144115812546549526
8 PzB 50450415814146549530
9 PzB 56756715815746549533
10 PzB 63063015817346549537
11 PzB 69369315818946549540
12 PzB 75675615820546549544
2 PzB 136136158454905209
3 PzB 2042041586149052013
4 PzB 2722721587749052017
5 PzB 3403401589349052021
6 PzB 40840815810949052025
7 PzB 47647615812549052029
8 PzB 54454415814149052033
9 PzB 61261215815749052037
10 PzB 68068015817349052041
11 PzB 74874815818949052045
12 PzB 81681615820549052049
2 PzB 1461461584551554510
3 PzB 2192191586151554515
4 PzB 2922921587751554518
5 PzB 3653651589351554522
6 PzB 43843815810951554526
7 PzB 51151115812551554531
8 PzB 58458415814151554535
9 PzB 65765715815751554539
10 PzB 73073015817351554543
11 PzB 80380315818951554548
12 PzB 87687615820551554553
2 PzB 1601601584553056010
3 PzB 2402401586153056015
4 PzB 3203201587753056019
5 PzB 4004001589353056023
6 PzB 48048015810953056028
7 PzB 56056015812553056032
8 PzB 64064015814153056037
9 PzB 72072015815753056042
10 PzB 80080015817353056046
11 PzB 88088015818953056051
12 PzB 96096015820553056056
2 PzB 1701701584557560511
3 PzB 2552551586157560516
4 PzB 3403401587757560521
5 PzB 4254251589357560526
6 PzB 51051015810957560531
7 PzB 59559515812557560536
8 PzB 68068015814157560541
9 PzB 76576515815757560546
10 PzB 85085015817357560552
11 PzB 93593515818957560557
12 PzB 1020102015820557560562
2 PzB 1961961584560563512
3 PzB 2942941586160563518
4 PzB 3923921587760563523
5 PzB 4904901589360563529
6 PzB 58858815810960563534
7 PzB 68668615812560563540
8 PzB 78478415814160563545
9 PzB 88288215815760563551
10 PzB 98098015817360563557
11 PzB 1078107815818960563562
12 PzB 1176117615820560563568
2 PzB 2002001584569072013
3 PzB 3003001586169072019
4 PzB 4004001587769072025
5 PzB 5005001589369072030
6 PzB 60060015810969072036
7 PzB 70070015812569072042
8 PzB 80080015814169072048
9 PzB 90090015815769072054
10 PzB 1000100015817369072060
11 PzB 1100110015818969072066


pasek-zileony2

Copyrights © Link ZPU 2013

Agencja reklamowa Gliwice